На дитяче Євробачення не поїдуть учасники від України, які виступали у Росії


Оргкомітет Національної суспільної телерадіокомпанії України змінив правила відбору на дитяче "Євробачення". Відтепер у пісенному конкурсі заборонено брати участь виконавцям, які виступали у Російській Федерації з 2014 року

Про це повідомляється на сторінці організаторів у Instagram. Об этом сообщает fix-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

У положенні про відбір на конкурс з’явився пункт, згідно з яким через концерти на території країни-агресора учасника можуть виключити на будь-якому етапі. Зокрема, навіть скасувати отримані результати відбору, якщо конкурсант приховав факт виступу.

  • Нагадаємо, що фінал дитячого "Євробачення" планується у польському Глівіце 24 листопада.
  • Амстердам відмовився приймати Євробачення-2020 вслід за Гаагою та Бредою.
View this post on Instagram

У Положеннях про відбір на Дитяче Євробачення-2019 з’явилися такі пункти: ❗️ «Оргкомітет відмовляє в участі у Відборі, припиняє участь у Відборі учасника на будь-якому етапі Відбору або скасовує результати Відбору, якщо учасник (сольний виконавець/гурт) здійснював концертну діяльність після 01.01.2014, планує чи здійснює в цей час виступи на території країни- агресора та/або на окупованій території, брав участь у заходах, організованих державними органами, установами, господарюючими суб’єктами тощо країни-агресора. 3.4. У разі невідповідності або порушення учасником цього Положення, правил (умов) Міжнародного конкурсу, вказівок ПАТ «НСТУ» під час проведення Відбору Оргкомітет має право відмовити в участі у Відборі або припинити участь у Відборі учасника в будь-який час».

A post shared by UA: Євробачення. Евровидение (@eurovision.ua) on


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/10/na_dytyache_yevrobachennya_ne_poyidut_uchasnyky_vid_ukrayiny_yaki_vystupaly_u_rosiyi”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя