У Білій Церкві відремонтують покрівлю дитсадка за 1,4 млн гривень

two_column_qJ6e0kEe

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 13 лютого 2020 року управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради (*) уклало угоду з Малим приватним підприємством “Агач” (МПП “Агач”) (**) на виконання реконструкції покрівлі дошкільного навчального закладу № 13 «Пілот» на вул. Гайок у Білій Церкві. Ціна договору склала 1,39 млн гривень.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Об’єми робіт в опублікованій документації не вказані. Проте відомо, що закінчити реконструкцію МПП “Агач” повинно до кінця 2020 року. А гарантійний термін експлуатації покрівлі після після проведення робіт повинен скласти 10 років.


Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, МПП “Агач” зареєстровано у 1997 році у Білій Церкві. Основний вид діяльності – будівництво житлових та нежитлових будівель. Засновник та директор підприємства – Валерій Калачов.


За даними Zакупівлі, по результатам публічних закупок МПП “Агач” уклало 88 угод на загальну суму 28,8 млн гривень (без урахування нинішнього). Найбільшу кількість підрядів підприємство отримало від Управління капітального будівництва Білоцерківської міськради.


Раніше KV повідомляла, що на початку 2020 року співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій перевірили кілька дитячих садків у Білій Церкві. За результатами перевірок у деяких закладах виявлено відсутність пожежної сигналізації, системи оповіщення, аварійного освітлення, а також блокування шляхів евакуації. Однак усунення даних порушень вимагає значного фінансування і самі дитячі дошкільні установи без допомоги з міського бюджету не можуть їх виправити вже кілька років.


Управління капітального будівництва Білоцерківської міськради очолює Людмила Денисова. Міською радою Білої Церкви ради з 2015 року керує Геннадій Дикий.


* Управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради (Код ЄДРПОУ: 22204565)


** МПП “Агач” (Код ЄДРПОУ: 25293931)


Фото: Волинь.24


Олеся ДаниловаДжерело статті: “http://zerkalo.mk.ua/novini/u-bilij-cerkvi-vidremontuyut-pokrivlyu-ditsadka-za-14-mln-griven.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя