Трамп вирішив відновити роботу бізнесу: ВООЗ забила тривогу

Президент США Дональд Трамп має намір знову відкрити економіку країни, незважаючи на те, що в країні стрімко збільшується кількість заражених на коронавірус.

Об этом сообщает Преступная Россия

Як передає DailyMail, риторика Трампа зводиться до того, що люди хочуть повернутися на роботу. У своєму Twitter він написав, що на робочих місцях люди будуть практикувати соціальне дистанціювання, а про літніх людей дбатимуть. При цьому він зазначив, що "лікування не повинно бути гіршим, ніж сама проблема".

Радник з економіки Ларрі Кудлоу зазначив, що зони високого ризику все ще будуть закриті.

Сам Трамп, передає видання, дав зрозуміти, що стурбований економічним падінням через пандемію. Мовляв, підприємства закрилися і фондовий ринок упав, знищуючи вигоди, яких домігся Трамп з моменту вступу на посаду.

Трамп на брифінгу по COVID-19

Трамп на брифінгу по COVID-19

AP

"Лікування не повинно бути гірше проблеми"

У понеділок, 23 березня, на брифінгу в Білому Домі Трамп заявив, що Америка дуже скоро буде знову відкрита для бізнесу.

"Набагато раніше, ніж через три або чотири місяці, що хтось пропонував. Набагато раніше. Ми не можемо дозволити лікуванню бути гіршим самої проблеми", – заявив він.

Через кілька годин після таких заяв Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що США може стати новим епіцентром хвороби, оскільки зараз коронавірус поширюється там з величезною швидкістю. Тільки в понеділок було підтверджено більше 11 000 нових позитивних випадків, а загальна кількість перевищила 46 400.

А станом на вечір вівторка, 24 березня, кількість хворих досягла 51 тисячі осіб, з яких 667 загинули.

ВООЗ проти

До речі, Трамп підтвердив, що американський учений-медик Ентоні Фаучі, який під час пандемії став одним із найавторитетніших джерел у цьому питанні, не згоден з його позицією.

Також на брифінгу Трамп заявив, що рішення буде ухвалено протягом 15 днів. Це викликало критику з боку Тома Інглсбі, директора Центру безпеки охорони здоров’я Джона Хопкінса.

"Коронавірус буде поширюватися широко, швидко, жахливо, і мільйони можуть загинути", – відреагував він на наміри Трампа відкрити економіку.

Динаміка поширення COVID-19 в США

Динаміка поширення COVID-19 в США

Інвестори не в захваті: "Цей підхід не працює"

Не в захваті від заяв Трампа й інвестори. Вони припускають, що таке рішення тільки посилить ситуацію, оскільки всі зрозуміли, що подібний підхід зараз не працює.

"Ринки будуть погано реагувати, тому що дізналися, що цей підхід не працює. Ми повинні перервати експоненціальне зростання за допомогою самоізоляції", – сказав Аксель Мерк, директор з інвестицій Merk Investments.

Деякі експерти пророкують, що у США через коронавірус може виникнути безробіття до 20 або 30 відсотків.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у США мають намір роздати $500 млрд людям на руки.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/tramp-virishiv-vidnoviti-robotu-biznesu-vooz-zabila-trivogu.htm”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя